سیاست حریم خصوصی

دانه مارکت ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای مطالعه، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به آنها ارائه دهد. در همین راستا ضروری است که بدانید، سیاست حریم خصوصی در این وب سایت به شرح زیر خواهد بود.

– برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های دانه مارکت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی، طی فرایند سفارش، برای خریدهای سازمانی لازم است. شایان ذکر است در این بین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دانه مارکت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

– دانه مارکت ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. البته در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دانه مارکت را در پروفایل خود لغو کنند.

– توجه داشته باشید که ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دانه مارکت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دانه مارکت محسوب می‌شود. از این رو در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمندیم جهت پیگیری قانونی، آن را به آدرس ایمیل [email protected]  اطلاع دهید.

– دانه مارکت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دانه مارکت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

– وظیفه حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. دانه مارکت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد این اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در پایان یادآور می‌شویم دانه مارکت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.